O nas

Firma Trifolium pojawiła się na rynku w 2004 roku. Poprzez swoje lata działalności w branży opakowaniowej zaskarbiła przychylność wielu partnerów, odbiorców. Swoje produkty rozpowszechniana terenie Polski jak i całej Unii Europejskiej.

Nasza firma posiada linię do produkcji taśm samoprzylepnych na podłożu z folii polipropylenowej. Nowoczesna i zautomatyzowana linia technologiczna gwarantuje pokrycie produkowanych przez nas taśm klejem w sposób precyzyjny, gwarantując jednocześnie stabilność parametrów technicznych. Specjalizujemy się w taśmach samoprzylepnych z nadrukiem wykonanych metodą SANDWICH, czyli nadrukiem wykonanym na folii od wewnętrznej strony przed nałożeniem kleju. Taka metoda produkcji gwarantuje nieścieralność nadruku. Na taśmie jesteśmy w stanie wykonać nadruk nawet w 8 kolorach. W ofercie posiadamy całą gamę klejów Hot Melt, Solvent, Akryl, klej Cichy. Produkujemy taśmy w przedziale 25-150mm szerokości oraz o dowolnym nawoju.

Oferujemy:

- Zamówienia już od 72 rolek
- dostępność wszystkich rodzajów klejów
- szybki czas realizacji
- najwyższa jakość. Taśmy z logo wykonywane są metodą SANDWICH – co oznacza że nadruk wykonywany jest folii przed nałożeniem kleju, co gwarantuje wysoką jakość oraz odporność na ścieranie nadruku.
- darmowy nie zobowiązujący projekt taśm dla Twojej firmy!
- darmową matrycę oraz dostawę dla zamówień od 360szt